_

946a5789

Художні вітражі

Автор: admin | Вікна | 10 Жов 2000 08:15

Значно дешевше вітражне скло, виготовлене по техніці піскоструминного гравіювання. Ця техніка передбачає застосування спеціального піскоструминного апарату, який подає на поверхню скла кварцовий пісок. Таке гравіювання виконується зазвичай на безбарвному або тонованому склі і може виконуватися в декілька шарів. Таким чином досягається ефект рельєфної поверхні. Піскоструминне гравіювання можна робити і на дзеркальній поверхні. Вартість вітража, виготовленого за такою технологією, – від 250 доларів за квадратний метр.

Інтер’єри в стилі хай-тек зазвичай оформляють вітражними стеклами, зробленими за технологією «фьюзінг». При такому способі фрагменти кольорових скелець накладаються на спеціальний безбарвний лист і відправляються в спеціальну песь. При температурі 8500С скла запікаються, і в результаті виходить оригінальний малюнок. Такі сучасні вітражі виглядають дуже ефектно і коштують від семисот доларів за метр.

До класу так званих «псевдовітражів» відносять полімерні і лакові вітражі. Полімерні вітражі виготовляються з використанням кольорових полімерних плівок і коштують набагато дешевше, ніж вітражі, виготовлені за традиційними технологіями. Лакові псевдовітраж служать не більше трьох-чотирьох років. Після закінчення цього терміну лакова фарба, якою виконаний малюнок на склі, лущиться і сповзає з його поверхні.

Художні вітражі

Найпоширеніше і найбільш часто використовується при виготовленні вітражів скло – Spectrum і Cattedrale. У цих видів текла м’яка фактура і широкий спектр кольорів. Скло більш високого класу – Armstrong і Wissmach, з

вітраж,
  1. Вибираємо підлогове покриття
  2. Оформлення вікон
  3. Результати для вітраж
  4. Вибираємо шафа
  5. Каміни – елемент декору або додаткова система опалення

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната