_

946a5789

Оформлення вікон

Автор: admin | Вікна | 09 Жов 2000 08:15

Тканинні жалюзі відрізняються найменшою експлуатаційною стійкістю, насилу миються і активно збирають пил (правда, ситуацію дещо згладжує антистатичне покриття тканини). Дерев’яні, пластикові і алюмінієві жалюзі дуже зручні в застосуванні і витримують серйозні чищення. Жалюзі з ексклюзивних матеріалів, як правило, так само практичні, як і алюмінієві, і при цьому легко чистяться. Вартість жалюзі коливається в широких межах – від найбільш економічних систем у межах 50 доларів до ексклюзивних рішень ціною близько 3 тисяч доларів. Жалюзі по-різному кріпляться до керуючої системі, використовують різні види управління (від пульта до безпосереднього обертання ламелей з допомогою важеля) і можуть забезпечуватися інтелектуальними системами керування.

– Гібридні системи. На основі технології жалюзі, сучасних механізмів управління сонцезахистом і традиційних шторних рішень були розроблені такі елементи декору як ролети (рулонні штори). Також дуже часто за тими ж принципами встановлюються різні допоміжні елементи на вікна, наприклад, антимоскитні сітки.

– Тонування скла. Завдяки розвитку технології отримання скла, на сьогоднішній день можливе збирання будь-яких вітражів, установка кольорових стекол, монтаж односторонньо-прозорих і дзеркальних конструкцій і багато іншого. Віконне скло може виконувати як декоративні функції, так і практичні, наприклад, зберігати тепло або захищати від поглядів ззовні.

Вартість подібних рішень визначає частіше за все, вартість матеріалу (і роботи, якщо мова йде про нанесення малюнка по вашому ескізу). Як правило, в кожному конкретному випадку ціни обговорюються окремо, але найпростіша солнцезащита обійдеться вам від 200 доларів.

Як бачите, прикраси для вікон можуть бути абсолютно будь-якими і повністю враховують ваші побажання. За допомогою сучасних систем можна п
рикрасити як невеликі вікна квартири, так і мансарди заміського котеджу, величезні вікна на даху офісного будинку або засклені конструкції фасадів торгових центрів. Завдяки широкому поширенню різного роду захисних систем (від укріпленої замикаючої фурнітури з захистом від злому до різних систем безпеки, що вбудовуються прямо в декор вікна) ви можете бути впевнені не тільки в естетичнихмiцнiстю, але і в цілковитій безпеці всіх рішень.

жалюзі,
  1. Порівняння профілів пластикових вікон Veka
  2. Підбираємо штори
  3. Поради по утепленню деревяних вікон
  4. Поради щодо оформлення офісу
  5. Рольставні – надійний захист від сонця шуму і крадіжки

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната