_

946a5789

Меблі для кухні в стилі хай-тек

Автор: admin | Кухонні меблі | 24 Сер 2000 08:15

Іноді стільниці та інші функціональні елементи кухонних меблів у стилі хай-тек робляться з матеріалів, що нагадують дерево або камінь. Але справжні дерево і камінь у такому дизайні – рідкість. Найчастіше в цьому випадку використовується штучний камінь або пластик під дерево.

Стиль хай-тек цілком і повністю заснований на ідеї штучного перетворення навколишнього простору. Тим, хто шукає злиття з природою, цей стиль не підійде. Адже хай-тек – це стиль, який максимально віддалений від природних зразків.

У стилі хай-тек панують прямі лінії і прямі (або, у всякому разі, чітко окреслені) кути. А якщо і зустрічаються криві, то їх обриси вигадливі і неприродні.

Меблі в стилі хай-тек не терпить зайвої деталізації і дроблення загальної картини. Ніякого надлишкового декору і максимум функціональності – ось основний принцип стилю хай-тек.

Як правило, меблі для кухні в стилі хай-тек має монотонне забарвлення. Переважають один-два кольори, причому нерідко один з цих кольорів – металевий. Проте певний контраст у вигляд інтер’єру вносять додаткові кольори. При цьому стилю хай-тек не чужі різкі поєднання, в тому числі такі, які для багатьох інших стилів дизайну кухонь представляються неприйнятними – наприклад, сполука червоного з чорним.

Деяким стиль хай-тек здається повністю позбавленим затишку і чарівності. Але є чимало людей, для яких саме така обстановка, пронизана духом майбутнього і немов зійшла з екранів фантастичних фільмів, представляється найбільш комфортною.

тека, хай,
  1. Дизайн кухні – красиво і зручно
  2. Кухні на замовлення – як правильно вибрати
  3. Коли в кухні все завжди під рукою
  4. Мякі меблі – як правильно вибрати
  5. Мякі меблі як невідємна частина кожного будинку

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната